ІХ Міжнародний конкурс - фестиваль «Щасливі долоні»

10 вересня 2014 року у Києві в приміщенні Київського академічного театру ляльок відбулася церемонія нагородження 40 переможців ІХ - Міжнародного конкурсу - фестивалю «Щасливі долоні».

Проект спрямований на створення умов для успішної адаптації дітей-сиріт в соціумі, подальший розвиток здібностей, талантів, визначення життєвих пріоритетів. Учасники проекту: 600 талановитих дітей-сиріт (10-16 років), відібраних на конкурсній основі Міністерством соціальної політики, в напрямках «Освіта», «Культура», «Спорт», з усіх регіонів України. 40 переможцям вручаються сертифікати на освіту, путівки на відпочинок до дитячих центрів Європи, цінні подарунки від меценатів.

Дружина президента України Марина Порошенко вручила нагороди в номінації "Освіта"

За інформацією Олени Піддубної протягом 8 років проведення фестивалю у ньому взяло участь близько 10 000 дітей. Найталановитішим із них були вручені: скрипка народного артиста Володимира Співакова, саксофон народного артиста Ігоря Бутмана, 118 дітей побували на відпочинку в дитячих центрах Мексики, Угорщини, Нідерландів, Італії. З переможцями конкурсу підписані контракти на зйомки у фільмах компаній «Стар Медіа» і «Studio Bayrak».