Презентація книжки Левка Лук’яненка «Де ти, доле України?»

У приміщенні спілки письменників України 31 січня відбулася презентація книжки Левка Лук’яненка «Де ти, доле України?»

Левко Григорович Лук’яненко – одна з найяскравіших особистостей сучасного світу, або, як він сам себе називає, просто старий козак – не перестає дивувати своїм надзвичайним талантом письменника і філософа.

Книга «Де ти, доле України?» – це останнє слово в філософії, політології та психології Української душі.

Не впевнений, що колись буде написана праця, яка може зрівнятися з цією за масштабністю піднятих тем, глибиною психологічного аналізу людини та націй, потужною позитивною енергетикою і колосальною інтуїцією, що дозволяє автору проникати у безодню історичних процесів, глобальних катаклізмів як сивої давнини, так і сучасних політичних метаморфоз, а також віднаходити закономірності – Волю Всесвітнього розуму.

Цю книгу написано, звичайно, не за один день, але, здається, на одному подиху. Тому й читати її легко, попри те, що автор на підтвердження власних тез робить глибокі й цікаві екскурси в археологію, історію, етнографію, соціологію та філософію. Легкість прочитання зумовлена ще й тим, що праця «Де ти, доле України?» написана в традиційному напрямі української філософії – «філософії серця», яка відображає специфіку ментальної свідомості, що проявляється в яскравих емоційних формах «кордоцентризму», як методологічного принципу цілісного розуміння людини, та розкриває місце особистості в суспільстві.